  • ECS-120-32-5G3XDS-TR
ECS-120-32-5G3XDS-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-120-32-5G3XDS-TR
HK JDW NO:
226-ECS-120-32-5G3XDS-TR
Package:
HC-49/US
Description:
CRYSTAL 12.0000MHZ 32PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ECS-120-32-5G3XDS-TR
    10 Weeks
  • Mount
  • Package / Case
    HC-49/US
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2011
  • Series
    CSM-7X-3L
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.185W 11.40mmx4.70mm
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    32pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    4.191mm
  • Height Seated (Max)
    0.165 4.20mm