  • ECQ-UAAV334QA
ECQ-UAAV334QA
advertisement
Manufacturer No:
ECQ-UAAV334QA
HK JDW NO:
590-ECQ-UAAV334QA
Package:
Datasheet:
ECQ-UAAV334QA
Description:
Cap Film Suppression X2 0.33uF 310VAC PP 10% (26 X 8 X 15mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
ECQ-UAAV334QA
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    310VAC