  • ECQ-UAAV104TA
ECQ-UAAV104TA
advertisement
Manufacturer No:
ECQ-UAAV104TA
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ECQ-UAAV104TA
Package:
Datasheet:
ECQ-UAAV104TA
Description:
Cap Film Suppression X2 0.1uF 310VAC PP 10% (18.5 X 8 X 12.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ECQ-UAAV104TA
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Interference Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    310VAC