  • ECQ-E1824KFA
ECQ-E1824KFA
advertisement
Manufacturer No:
ECQ-E1824KFA
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ECQ-E1824KFA
Description:
820nF Film Capacitor 10% Radial Radial 100V-DC
Quantity:
In Stock : 800
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
ECQ-E1824KFA
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    820nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Lead Pitch
    5mm