  • ECOC-2522-10.000-3GC
ECOC-2522-10.000-3GC
advertisement
Manufacturer No:
ECOC-2522-10.000-3GC
Manufacturer:
ECS Inc.
HK JDW NO:
226-ECOC-2522-10.000-3GC
Package:
6-SMD, No Lead, 5 Leads
Step5Bar-code shipping tag
ECOC-2522-10.000-3GC
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead, 5 Leads
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Digi-Reel®
  • Series
    ECOC-2522
  • Size / Dimension
    1.000Lx0.870W 25.40mmx22.10mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    OCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppb
  • Output
    CMOS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Height Seated (Max)
    0.488 12.40mm