  • ECKD3K221MDU
ECKD3K221MDU
advertisement
Manufacturer No:
ECKD3K221MDU
HK JDW NO:
590-ECKD3K221MDU
Datasheet:
ECKD3K221MDU
Description:
220pF Ceramic Capacitor 20% Radial
Step5Bar-code shipping tag
ECKD3K221MDU
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Composition
    Ceramic
  • Capacitance
    220pF
  • Voltage - Rated DC
    8kV
  • Depth
    9mm
  • Lead Pitch
    10mm