  • ECK-DRS472ZV
ECK-DRS472ZV
advertisement
Manufacturer No:
ECK-DRS472ZV
HK JDW NO:
590-ECK-DRS472ZV
Package:
Ceramic
Datasheet:
Description:
4.7nF Ceramic Capacitor Ceramic
Step5Bar-code shipping tag
ECK-DRS472ZV
  • Package / Case
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • Capacitance
    4.7nF
  • Voltage - Rated DC
    125V
  • Lead Length
    20mm
  • Diameter
    11.5mm
  • Height
    11.5mm