  • EC5920ETTTS-10.000M
EC5920ETTTS-10.000M
advertisement
Manufacturer No:
EC5920ETTTS-10.000M
Manufacturer:
Ecliptek
HK JDW NO:
3402-EC5920ETTTS-10.000M
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EC5920ETTTS-10.000M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Frequency Stability
    20 ppm
  • Pin Count
    4
  • Frequency Tolerance
    0.002%
  • Height
    800μm
  • Length
    2.5mm
  • Width
    2mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Number of Pins
    4
  • Material
    Ceramic
  • Pbfree Code
    yes
  • Frequency
    10MHz