  • EC5900ETTTS-32.000M
EC5900ETTTS-32.000M
advertisement
Manufacturer No:
EC5900ETTTS-32.000M
HK JDW NO:
3402-EC5900ETTTS-32.000M
Step5Bar-code shipping tag
EC5900ETTTS-32.000M
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; BULK
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.8mm
  • Operating Frequency
    32MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    1.89V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.71V
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • Output Load
    15 pF
  • Length
    2.5mm
  • Width
    2mm