  • EC2645TS-100.000M
EC2645TS-100.000M
advertisement
Manufacturer No:
EC2645TS-100.000M
HK JDW NO:
3402-EC2645TS-100.000M
Package:
CSMD
Step5Bar-code shipping tag
EC2645TS-100.000M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    CSMD
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
    yes
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Depth
    5mm
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Pin Count
    4
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.6mm
  • Operating Frequency
    100MHz
  • Rise Time-Max
    3ns
  • Fall Time-Max
    3ns
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Oscillator Type
    LVCMOS
  • Load Capacitance
    15pF
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm