  • EC2620ETTTS-48.000MTR
EC2620ETTTS-48.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EC2620ETTTS-48.000MTR
HK JDW NO:
3402-EC2620ETTTS-48.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EC2620ETTTS-48.000MTR
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    48MHz
  • Frequency Stability
    20 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.6mm
  • Operating Frequency
    48MHz
  • Rise Time-Max
    3ns
  • Fall Time-Max
    3ns
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Frequency Tolerance
    0.002%
  • Output Load
    15 pF