  • EAP-30-331
EAP-30-331
advertisement
Manufacturer No:
EAP-30-331
HK JDW NO:
165-EAP-30-331
Package:
Datasheet:
EAP-30-331
Description:
LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS
Step5Bar-code shipping tag
EAP-30-331
  • Current Rating
    30A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Operating Frequency
    60Hz Hz
  • Leakage Current
    37.5μA
  • High Pot
    2500 V
  • Height
    30mm
  • Length
    85mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
    Screw
  • ECCN Code
    EAR99
  • Applications
    General Purpose
  • HTS Code
  • Capacitance
    330pF
  • Voltage - Rated DC
    250V