  • EAP-20-471
EAP-20-471
advertisement
Manufacturer No:
EAP-20-471
HK JDW NO:
165-EAP-20-471
Package:
Datasheet:
EAP-20-471
Description:
LINE FILTER 250VDC/VAC 20A CHAS
Step5Bar-code shipping tag
EAP-20-471
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Capacitance
    470pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    20A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Operating Frequency
    60Hz Hz
  • Leakage Current
    50μA
  • High Pot
    2500 V
  • Height
    30mm
  • Length
    85mm