  • EAP-16-332
EAP-16-332
advertisement
Manufacturer No:
EAP-16-332
HK JDW NO:
165-EAP-16-332
Package:
Datasheet:
EAP-16-332
Description:
LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS
Step5Bar-code shipping tag
EAP-16-332
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Capacitance
    3.3nF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    16A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Operating Frequency
    60Hz Hz
  • Leakage Current
    380μA
  • High Pot
    2500 V
  • Height
    30mm
  • Length
    85mm