  • EAP-06-221
EAP-06-221
advertisement
Manufacturer No:
EAP-06-221
HK JDW NO:
165-EAP-06-221
Package:
Datasheet:
EAP-06-221
Description:
LINE FILTER 250VDC/VAC 6A CHAS
Step5Bar-code shipping tag
EAP-06-221
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Capacitance
    220pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    6A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Operating Frequency
    60Hz Hz
  • Leakage Current
    25μA
  • High Pot
    2500 V
  • Height
    30mm
  • Length
    85mm