  • EA5070PA20-6.000MTR
EA5070PA20-6.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA5070PA20-6.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA5070PA20-6.000MTR
Package:
Description:
Quantity:
In Stock : 11321
Step5Bar-code shipping tag
EA5070PA20-6.000MTR
  • Additional Feature
    AT-CUT; TAPE AND REEL
  • Frequency
    6MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    6MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    90Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm