  • EA3560QA18-26.000MTR
EA3560QA18-26.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA3560QA18-26.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA3560QA18-26.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA3560QA18-26.000MTR
  • Frequency
    26MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Frequency
    26MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Height
    1mm
  • Length
    6mm
  • Width
    3.5mm