  • EA3560QA12-40.000M
EA3560QA12-40.000M
advertisement
Manufacturer No:
EA3560QA12-40.000M
HK JDW NO:
3402-EA3560QA12-40.000M
Package:
Description:
EA3560QA12-40.000M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
EA3560QA12-40.000M
    Ceramic
  • Pbfree Code
    yes
  • Frequency
    40MHz
  • Pin Count
    4
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Height
    1mm
  • Length
    6mm
  • Width
    3.5mm