  • EA3250PA12-14.31818M
EA3250PA12-14.31818M
advertisement
Manufacturer No:
EA3250PA12-14.31818M
HK JDW NO:
3402-EA3250PA12-14.31818M
Step5Bar-code shipping tag
EA3250PA12-14.31818M
    e4
  • Pbfree Code
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Additional Feature
    AT-CUT; BULK; TAPE
  • Frequency
    14.31818MHz
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    14.31818MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    55Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm