  • EA2025RA12-25.000MTR
EA2025RA12-25.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA2025RA12-25.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA2025RA12-25.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA2025RA12-25.000MTR
    Select All
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Additional Feature
    AT-CUT; TR, 13 INCH
  • Frequency
    25MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Frequency
    25MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Drive Level
    100 µW
  • Aging
    3 PPM/YEAR
  • Length
    2.5mm
  • Width
    2mm