  • EA1620MA18-26.000MTR
EA1620MA18-26.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA1620MA18-26.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA1620MA18-26.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA1620MA18-26.000MTR
    e4
  • ECCN Code
    EAR99
  • Additional Feature
    AT-CUT; TR, 13 INCH
  • Frequency
    26MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Frequency
    26MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Length
    2mm
  • Width
    1.6mm