  • EA1620MA10-48.000MTR
EA1620MA10-48.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA1620MA10-48.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA1620MA10-48.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA1620MA10-48.000MTR
  • Width
    1.6mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Frequency
    48MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Frequency
    48MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Length
    2mm