  • E2SEA20-6.000M TR
E2SEA20-6.000M TR
advertisement
Manufacturer No:
E2SEA20-6.000M TR
Manufacturer:
Ecliptek
HK JDW NO:
3402-E2SEA20-6.000M TR
Package:
Datasheet:
E2SEA20-6.000M TR
Description:
Crystal Resonator 6MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 120Ohm 2-Pin HC-49/UP SMD T/R