  • E1UPA16-4.000M-I2
E1UPA16-4.000M-I2
advertisement
Manufacturer No:
E1UPA16-4.000M-I2
HK JDW NO:
3402-E1UPA16-4.000M-I2
Package:
Datasheet:
E1UPA16-4.000M-I2
Description:
Crystal Resonator 4MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 16pF FUND 200Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk