  • E1SEA18-20.000M
E1SEA18-20.000M
advertisement
Manufacturer No:
E1SEA18-20.000M
HK JDW NO:
3402-E1SEA18-20.000M
Package:
Datasheet:
E1SEA18-20.000M
Description:
E1SEA18-20.000M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
E1SEA18-20.000M
  • Additional Feature
    AT-CUT CRYSTAL; BULK
  • HTS Code
  • Frequency
    20MHz
  • Pin Count
    2
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Frequency
    20MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%