  • E1SBA18-25.000MTR
E1SBA18-25.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
E1SBA18-25.000MTR
HK JDW NO:
3402-E1SBA18-25.000MTR
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
Description:
E1SBA18-25.000MTR datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Quantity:
In Stock : 4000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
E1SBA18-25.000MTR
  • Package / Case
    SMD/SMT
    Metal
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Depth
    4.85mm
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Length
    11.6mm