  • DUP75-05S05
DUP75-05S05
advertisement
Manufacturer No:
DUP75-05S05
Manufacturer:
Astrodyne TDI
HK JDW NO:
15910-DUP75-05S05
Package:
Datasheet:
DUP75-05S05
Description:
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 5V 0.15A 0.75W 5-Pin SIP
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DUP75-05S05
  • Part Status
    Obsolete
  • Pin Count
    5
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Isolation
    Isolated
  • Line Regulation
    1.2%/1%Vi
  • Load Regulation
    10%