  • DSC6183MI2A-032K768T
DSC6183MI2A-032K768T
advertisement
Manufacturer No:
DSC6183MI2A-032K768T
HK JDW NO:
536-DSC6183MI2A-032K768T
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 898
Step5Bar-code shipping tag
DSC6183MI2A-032K768T
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC61XX
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    32.768kHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    80μA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm