  • DSC6111CE1A-023.0000T
DSC6111CE1A-023.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC6111CE1A-023.0000T
HK JDW NO:
536-DSC6111CE1A-023.0000T
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC6111CE1A-023.0000T
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC61XX
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Type
    XO (Standard)
  • Additional Feature
    STANDBY; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TR
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    23MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    23MHz
  • Rise Time-Max
    2.2ns
  • Fall Time-Max
    2.2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm