  • DSC6101MI2A-020.0000T
DSC6101MI2A-020.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC6101MI2A-020.0000T
HK JDW NO:
536-DSC6101MI2A-020.0000T
Package:
4-VFLGA
Step5Bar-code shipping tag
DSC6101MI2A-020.0000T
  • Package / Case
    4-VFLGA
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC61XX
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Physical Dimension
    2.0mm x 1.6mm x 0.89mm
  • Operating Frequency
    20MHz
  • Rise Time-Max
    2.2ns
  • Fall Time-Max
    2.2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm