  • DSC6011HE2B-050.0000
DSC6011HE2B-050.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC6011HE2B-050.0000
HK JDW NO:
536-DSC6011HE2B-050.0000
Package:
4-VFLGA
Step5Bar-code shipping tag
DSC6011HE2B-050.0000
  • Package / Case
    4-VFLGA
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bag
  • Series
    DSC60XXB
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Physical Dimension
    1.6mm x 1.2mm x 0.89mm
  • Operating Frequency
    50MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm