  • DSC6003HA3B-032K768T
DSC6003HA3B-032K768T
advertisement
Manufacturer No:
DSC6003HA3B-032K768T
HK JDW NO:
536-DSC6003HA3B-032K768T
Package:
4-VFLGA
Step5Bar-code shipping tag
DSC6003HA3B-032K768T
  • Package / Case
    4-VFLGA
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC60XXB
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    32.768kHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm