  • DSC1224NI3-156M2500
DSC1224NI3-156M2500
advertisement
Manufacturer No:
DSC1224NI3-156M2500
HK JDW NO:
536-DSC1224NI3-156M2500
Package:
6-VDFN
Step5Bar-code shipping tag
DSC1224NI3-156M2500
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-VDFN
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1224
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    HCSL
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    40mA Typ
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    5μA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm