  • DSC1124DE1-125.0000T
DSC1124DE1-125.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1124DE1-125.0000T
HK JDW NO:
536-DSC1124DE1-125.0000T
Step5Bar-code shipping tag
DSC1124DE1-125.0000T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1124
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    HCSL
    MEMS
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Rise Time-Max
    0.4ns
  • Fall Time-Max
    0.4ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Max Supply Current
    42mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm