  • DSC1123DL2-125.0000
DSC1123DL2-125.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1123DL2-125.0000
HK JDW NO:
536-DSC1123DL2-125.0000
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1123DL2-125.0000
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1123
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Max Supply Current
    32mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm