  • DSC1123CI2-072.0000T
DSC1123CI2-072.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1123CI2-072.0000T
HK JDW NO:
536-DSC1123CI2-072.0000T
Package:
6-VDFN
Step5Bar-code shipping tag
DSC1123CI2-072.0000T
  • Package / Case
    6-VDFN
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1123
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    72MHz
  • Output
    LVDS
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    32mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    72MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±25ppm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm