  • DSC1123CI1-050.0000T
DSC1123CI1-050.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1123CI1-050.0000T
HK JDW NO:
536-DSC1123CI1-050.0000T
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
Step5Bar-code shipping tag
DSC1123CI1-050.0000T
  • Series
    DSC1123
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    22mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    50MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C