  • DSC1123BI2-300.0000
DSC1123BI2-300.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1123BI2-300.0000
HK JDW NO:
536-DSC1123BI2-300.0000
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1123BI2-300.0000
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1123
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    300MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    22mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    300MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm