  • DSC1122CI5-400.0000T
DSC1122CI5-400.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1122CI5-400.0000T
HK JDW NO:
536-DSC1122CI5-400.0000T
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1122CI5-400.0000T
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1122
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    400MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Output
    LVPECL
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    58mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Max Supply Current
    58mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm