  • DSC1121DM5-025.0000T
DSC1121DM5-025.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1121DM5-025.0000T
HK JDW NO:
536-DSC1121DM5-025.0000T
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1121DM5-025.0000T
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1121
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm