  • DSC1121DI1-100.0000
DSC1121DI1-100.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1121DI1-100.0000
HK JDW NO:
536-DSC1121DI1-100.0000
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1121DI1-100.0000
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1121
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.5V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    100MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm