  • DSC1121CL5-150.0000T
DSC1121CL5-150.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1121CL5-150.0000T
HK JDW NO:
536-DSC1121CL5-150.0000T
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1121CL5-150.0000T
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e3
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    150MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm