  • DSC1121BI1-150.0000
DSC1121BI1-150.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1121BI1-150.0000
HK JDW NO:
536-DSC1121BI1-150.0000
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1121BI1-150.0000
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Pbfree Code
    yes
    3 (168 Hours)
  • Termination
    Solder
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    150MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
    MEMS
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    150MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Load Capacitance
    15pF
  • Max Supply Current
    35mA
  • Max Duty Cycle
    55 %
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm