  • DSC1104CI2-200.0000T
DSC1104CI2-200.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1104CI2-200.0000T
HK JDW NO:
536-DSC1104CI2-200.0000T
Package:
6-VDFN
Step5Bar-code shipping tag
DSC1104CI2-200.0000T
  • Package / Case
    6-VDFN
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1104
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCSL
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    42mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    95μA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm