  • DSC1103DL5-100.0000
DSC1103DL5-100.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1103DL5-100.0000
HK JDW NO:
536-DSC1103DL5-100.0000
Package:
6-VDFN
Step5Bar-code shipping tag
DSC1103DL5-100.0000
  • Package / Case
    6-VDFN
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1103
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    32mA
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    100MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    95μA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm