  • DSC1103DI2-312.5000
DSC1103DI2-312.5000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1103DI2-312.5000
HK JDW NO:
536-DSC1103DI2-312.5000
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
MEMS OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
Step5Bar-code shipping tag
DSC1103DI2-312.5000
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    DSC1103
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    312.5MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
    MEMS
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    312.5MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    95μA
  • Max Supply Current
    32mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm