  • DSC1103DI2-050.0000
DSC1103DI2-050.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1103DI2-050.0000
HK JDW NO:
536-DSC1103DI2-050.0000
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1103DI2-050.0000
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1103
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Base Resonator
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    32mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    95μA
  • Max Supply Current
    32mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    2.4892mm
  • Width
    2.0066mm