  • DSC1103CI2-244.0000
DSC1103CI2-244.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1103CI2-244.0000
HK JDW NO:
536-DSC1103CI2-244.0000
Step5Bar-code shipping tag
DSC1103CI2-244.0000
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    DSC1103
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    244MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    32mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    95μA
  • Max Supply Voltage
    3.6V
  • Min Supply Voltage
    2.25V
  • Load Capacitance
    2pF
  • Max Supply Current
    32mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm