  • DSC1103CI1-026.0000
DSC1103CI1-026.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1103CI1-026.0000
HK JDW NO:
536-DSC1103CI1-026.0000
Package:
6-VDFN
Step5Bar-code shipping tag
DSC1103CI1-026.0000
  • Package / Case
    6-VDFN
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    26MHz
  • Current - Supply (Max)
    32mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    26MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    95μA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±50ppm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm