  • DSC1102BI5-156.2500T
DSC1102BI5-156.2500T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1102BI5-156.2500T
HK JDW NO:
536-DSC1102BI5-156.2500T
Step5Bar-code shipping tag
DSC1102BI5-156.2500T
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    DSC1102
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Output
    LVPECL
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    58mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    95μA
  • Max Supply Current
    58mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm